Apklausos laiškai: kaip pasiekti geriausią rezultatą?

Turbūt sutiksite, kad Jūsų gavėjų ir klientų nuomonė labai svarbi. Pateikus tinkamus klausimus, galite dar labiau pagerinti savo paslaugų kokybę bei pačius naujienlaiškius. Ir taip pasiekti dar geresnių rezultatų.

Tad kaip sukurti gerą apklausos laišką?

1-asis žingsnis: apklausos sistemos išsirinkimas

Puikiai žinome, jog naujienlaiškis yra viena geriausių priemonių, nukreipianti gavėjus į atitinkamą puslapį ar, šiuo atveju, apklausos sistemą. Pačių apklausos sistemų yra daug ir įvairių. Mes tikrai nenorime jų pakeisti, tad siūlome savo rekomendacijas, kaip išnaudoti naujienlaiškį kuriant ir siunčiant apklausų laiškus.

Apklausoms kurti galite naudoti savo mėgstamą apklausos sistemą. Taip pat, galite rinktis vieną iš mūsų rekomenduojamų:

Šios sistemos tikrai puikios. Su Jomis galima susikurti gražias ir puikiai veikiančias apklausas. Ir, žinoma, matyti visą reikalingiausią statistiką.

2-asis žingsnis – laiško kūrimas

Gana dažnai, apklausos laiškuose sutinkame mums gerai pažįstamą struktūrą:

tekstas trumpai įvedantis į apklausą mygtukas vedantis į apklausą įžanginis apklausos puslapis (teigiantis jog užtruksite vos 2 min.).

Viskas atrodo gana šauniai. Bet gavęs laišką, aš užtrukau mažiausiai 1 min., kol patekau į pačią apklausą, ir sulaukiau pirmojo klausimo. Gana daug, tiesa?

Pateikiame puikius, Angie’s List atlikto tyrimo, duomenis. Čia galime pamatyti, kaip tinkamas įvedimas į apklausą gali duoti stulbinančiai gerų rezultatų.

angies_list

Iš šių duomenų matome, jog dažnai pasitaikantis mygtukas Įvertinkite mus (Atlikite apklausą, Išreikškite savo nuomonę) ne visada yra pats geriausias sprendimas.

Užduokite pirmąjį klausimą pačiame laiške. Čia Jūs turite tikrai puikią galimybę sudominti savo gavėjus, įtraukite juos jau pirmuoju klausimu.

Kuriant tokias apklausas, gali prireikti sukurti net keletą skirtingų apklausos puslapių, priklausančių nuo skirtingų pirmojo klausimo atsakymų. Jeigu laiške pateikiame keletą skirtingų variantų, pačioje apklausoje pasirinktas variantas būtinai turi būti pažymėtas.

Keletas gerų laiškų pavyzdžių:

expedia

(Expedia skrydžio įvertinimas.)

amazon

(Amazon prekės įvertinimas.)

simple

(Simple laiško pavyzdys.)

Taip pat nepamirškite, kad apklausa turi traukti dėmesį, ir būti lengvai pildoma. Nevenkite naudoti panaudoti vaizdinės informacijos. O vienas iš svarbiausių momentų – aiški ir greitai atliekama apklausa.

Nevarginkite savo gavėjų, pateikite aiškius ir lengvai suprantamus klausimus. Padarykite taip, kad apklausą būtų smagu pildyti, pasitelkite emocijas.

klausimas

(Emocijomis paremto klausimo pavyzdys)

Reikia pagalbos kuriant apklausas? Rašykite mums, ir mes Jums būtinai padėsime.

Gediminas